Wykaz dyrektorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej

Grażyna Čupaila-Tomaszewska - od 22 kwietnia 1999 r. do 31 grudnia 2004 r.

Wojciech Małecki - od 7 marca 2005 r. do 4 kwietnia 2018 r.

metryczka


Wytworzył: Tomasz Koch (20 września 2018)
Opublikował: Tomasz Koch (20 września 2018, 13:01:21)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1343